2019-10-19 09:03


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Ramka Dallas 10 cm x 15 cm

Nr produktu: 5871322

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Ramy i antyramy

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 5871322

Ramka Dallas o wymiarze 10 cm x 15 cm.
Ramka posiada ciekawy, surowy, modernistyczny design oraz innowacyjną formę. Ciemne wykończenie brzegów dodaje jej klasy i wyjątkowego charakteru. Doskonale współgra niemal z każdym obrazem, dopełniając go i nadając mu nieprzeciętnego i oryginalnego wyglądu. Idealnie wpasuje się też, tak w nowoczesne jak i klasyczne wnętrze.
Ramka Dallas dostępna jest w różnych wariantach kolorystycznych, co pozwala na dokonanie indywidualnego wyboru według własnych upodobań.
Ramka znakomicie nadaje się do wyeksponowania zdjęć, obrazów, rysunków itp.
W celu uniknięcia codziennej szarości wystarczy umieścić w ramce wybrany obraz i powiesić na ścianie wprowadzając w ten sposób do wnętrza ciepły, przyjemny nastrój. Wskazany zapas sklepu dotyczy wszystkich możliwości kolorystycznych produktu. Zachęcamy do kontaktu z wybranym sklepem w celu ustalenia dostępności konkretnego wariantu kolorystycznego.

Dane produktu

Atrybuty produktu

wykonanie:
ramy z tworzywa sztucznego
wymiar:
10 x 15 cm

Wymiary i waga (netto):

Waga:
200 g
Wysokość:
13,0 cm
Szerokość:
18,0 cm
Głębokość / Grubość:
2,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry