2021-05-13 04:26


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Berker Ramka B.kwadrat pojedyncza biała

Nr produktu: 6015655

  • Do montażu pionowego lub poziomego
Opis produktu
6,99
6,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

Zamów i odbierz w swoim markecie 

za 2 godziny w markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

Rezerwacja nie jest możliwa

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

36 produkty dostępne

Więcej produktów tej marki

Opis produktu

Nr produktu: 6015655

Cechy

Ramka pojedyncza biała firmy Berker jest wykonana z duroplastu, co gwarantuje jej trwałość i wyjątkową odporność na zarysowania. W zależności od potrzeb ramkę można montować zarówno pionowo, jak i poziomo. Berker b.kwadrat to ramka pojedyncza używana do dekoracyjnego maskowania podtynkowych łączników i gniazd. Jej wymiary to 8 mm x 8 mm x 10 mm.

Stosowanie

Ramka biała jest stosowana zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak i biurach, urzędach, firmach, placówkach edukacyjnych oraz punktach użyteczności publicznej. Ze względu na materiał wykonania, gwarantuje długoletnią eksploatację, a co za tym idzie - solidne osadzenie gniazda umożliwiające stabilne używanie sieci telekomunikacyjnej. Ramki Berker B.kwadrat to długie lata bezproblemowego połączenia ze światem!

W ofercie producenta znajduje się także ramka podwójna. Jest ona wygodnym rozwiązaniem, gdy w pomieszczeniu używana jest większa liczba urządzeń wymagających podłączenia do gniazdek za pomocą kabli RJ. Zaletą produktu jest także jego konkurencyjna cena. Wymieniając gniazdka telekomunikacyjne lub montując nowe, warto pomyśleć o cieszących się doskonałą opinią ramkach Berker!

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Ramki
Przeznaczenie:Do wnętrz
Material:Tworzywo sztuczne
Wymiary i waga (netto):
Waga:21 g
Wysokość:8,0 cm
Szerokość:8,0 cm
Głębokość / Grubość:10 mm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry