2021-01-24 20:59


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Target Wkłady do pułapki Kretołap 5 sztuk

Nr produktu: 5774062
  • Dedykowane do pułapki pirotechnicznej Kretołap
  • Jedna petarda pozwala na pozbycie się jednego kreta
Opis produktu
71,99
14,40 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

10 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5774062

Wkłady do pułapki Kretołap to zestaw 5 sztuk petard. Są to elementy wyposażenia dodatkowego do pułapki, która służy do zwalczania kretów, nornic i karczowników. Jedna petarda pozwala na pozbycie się jednego szkodnika. Zestaw jest łatwy w montażu i niezwykle efektywny. Ten typ pułapki na krety jest numerem jeden sprzedaży we Francji, a tytuł zawdzięcza swojej skuteczności.

Sposób użycia:

Gotowe urządzenie składa się z następujących elementów: pułapki (sterownik na baterie), petardy z przewodami, czujnika i dźwigni. Petardę należy połączyć przewodami z czujką, a następnie włożyć do odkrytego kreciego tunelu. Petarda aktywuje się, gdy zwierzę pojawi się w kretowisku.

Cechy produktu:

  • 5 sztuk,
  • dedykowane do urządzenia Kretołap,
  • zalecane do użycia tylko z kompletnym urządzeniem,
  • jedna petarda pozwala zniszczyć jednego szkodnika.

Ogrodowe szkodniki potrafią zepsuć cały efekt misternych prac wokół domu. Zarówno krety, jak i inne zwierzęta czy insekty, nie tylko psują wygląd ogrodu, lecz także niszczą posadzone rośliny czy trawniki. Na szczęście na rynku dostępnych jest coraz więcej skutecznych preparatów, pozwalających na skuteczne zwalczanie mrówek, pająków czy odstraszanie ptaków, które sprawią, że prace ogrodowe nie pójdą na marne.

Wymiary i waga (netto):
Waga:20 g
Wysokość:18,5 cm
Szerokość:13,0 cm
Głębokość / Grubość:6,2 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry