2020-11-30 08:07


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Pudło przeprowadzkowe 45 cm x 35 cm x 35 cm

Nr produktu: 6069470

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Pudełka kartonowe

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 6069470

Pudło przeprowadzkowe OBI to funkcjonalny i wytrzymały karton, który jest wykonany ze sztywnej tektury. Karton idealnie sprawdza się w czasie przeprowadzek. Jego wymiary umożliwiają wygodne umieszczenie w środku przedmiotów i małych, i większych. Po obu jego bokach znajdują się wycięte uchwyty na dłonie, które ułatwiają transport kartonu.

Przechowywanie w domu

Karton przeprowadzkowy OBI przydaje się nie tylko w czasie przeprowadzek. Świetnie służy też jako opakowanie do przechowywania rozmaitych przedmiotów. Sprawdza się w domu do magazynowania rzeczy, których nie używa się na co dzień. Kartony przeprowadzkowe, umieszczone w piwnicach na odpowiednich regałach, warto opisać, aby po czasie łatwo można było znaleźć potrzebne przedmioty.

Archiwizacja w biurze

Kartony przeprowadzkowe w biurach mogą służyć do przechowywania archiwalnej dokumentacji. Bez problemu mieszczą się w nich segregatory. Odpowiednie naklejki ze szczegółowym opisem zawartości umożliwią perfekcyjną archiwizację.

Dane produktu

Atrybuty produktu
Rodzaj:Kartony przeprowadzkowe
wymiar:45 x 35 x 35 cm
Wymiary i waga (netto):
Waga:550 g
Wysokość:35,0 cm
Szerokość:45,0 cm
Głębokość / Grubość:35,0 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry