Pokrywa EUROBOX transparentna duża zawiasy 40 cm x 60 cm
Nr produktu: 6591457Opis produktu
Nr produktu: 6591457
Pokrywa EUROBOX transparentna duża zawiasy 40 cm x 60 cm
Pokrywa plastikowa przeznaczona do pojemników transportowych. Nakładane pokrywy zapewniają optymalną ochronę zawartości przed uszkodzeniem lub zanieczyszczeniami podczas transportu. Pasuje do pojemników Euro o wymiarach 40 cm x 60 cm. Pokrywa wykonana z PP-C (kopolimer polipropylenowy), czyli tworzywa dopuszczonego do kontaktu z żywnością, podlegającego w 100% recyklingowi. Wgłębienia w pokrywie zapewniają stabilność przy ustawianiu pojemników w stosy modułowe. Zawiera elementy montażowe: 2 x zamki i 2 x zawiasy.
Dane wytwórcy
Bekuplast S.A.
Chopina 15
43-170 Łaziska Górne
info@bekuplast.pl
4260363022873
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Pojemniki przemysłowe |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Z pokrywką: | Z uchwytami |
| Z kółkami: | Bez rolek |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Skladany razem: | Bez możliwości złożenia |
| Przystosowany do ukladanie w stosy: | Z możliwością sztaplowania |
| Dopuszczony do kontaktu z żywnością: | Nadaje się do kontaktu z żywnością |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 625 g |
| Wysokość: | 1,6 cm |
| Szerokość: | 40,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 60,0 cm |












