Pojemnik PRO BOX 53 l z pokrywą
Nr produktu: 6467781Opis produktu
Nr produktu: 6467781
Pojemnik PRO BOX 53 l z pokrywą
System organizacyjny o skandynawskim wzornictwie opracowany z myślą o funkcjonalności. Doskonale sprawdzi się przy porządkowaniu wielu przedmiotów codziennego użytku, ze względu na uniwersalne zastosowanie.
Półprzezroczyste ścianki pojemnika ułatwiają rozpoznanie zawartości, a pokrywka z klipsami chroni zawartość przed zanieczyszczeniami i niepożądanym rozsypaniem. Wgłębienia znajdujące się w pokrywie umożliwiają na ustawienie pojemników w stosy modułowe.
Dane wytwórcy
NHG Sp.z o.o.
Pl. Zwycięstwa 11
76-200 Słupsk
CSPTPL@nh-g.com
5707672727284
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Z pokrywką: | Z pokrywą |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Przystosowany do ukladanie w stosy: | Z możliwością sztaplowania |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,72 kg |
| Wysokość: | 43,5 cm |
| Szerokość: | 39,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 51,0 cm |






