Pojemnik EUROBOX z klapą transparentny 20 l
Nr produktu: 6591630Opis produktu
Nr produktu: 6591630
Pojemnik EUROBOX z klapą transparentny 20 l
Pojemnik cechuje się wszechstronnym zastosowaniem i dużą stabilnością, dzięki konstrukcji podwójnych ścianek. Posiada ergonomiczne uchwyty dostosowane do obsługi manualnej, jak i do systemu automatycznego transportu towarów lekkich. Pojemnik wykonany z PP-C (kopolimer polipropylenowy), czyli tworzywa dopuszczonego do kontaktu z żywnością, podlegającego w 100% recyklingowi. Półprzezroczyste ścianki ułatwiają na rozpoznanie przechowywanej zawartości. Dodatkową zaletą jest jego łatwe czyszczenie, dzięki otworom odprowadzającym wodę oraz możliwość układania w stosy modułowe.
Dane wytwórcy
Bekuplast S.A.
Chopina 15
43-170 Łaziska Górne
info@bekuplast.pl
4260363029698
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Pojemniki przemysłowe |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Z pokrywką: | Bez pokrywy |
| Z kółkami: | Bez rolek |
| Pojemność: | 20 l |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Skladany razem: | Bez możliwości złożenia |
| Przystosowany do ukladanie w stosy: | Z możliwością sztaplowania |
| Dopuszczony do kontaktu z żywnością: | Nadaje się do kontaktu z żywnością |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 870 g |
| Wysokość: | 22,0 cm |
| Szerokość: | 30,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 40,0 cm |






























