2020-03-28 10:53


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Plast Team Pojemnik Top Store recykling 21 l

Nr produktu: 3256807

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

niedostępny

Pudełka do przechowywania

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 3256807

Top Store to system pojemników, który został opracowany z myślą o funkcjonalności, wysokiej jakości i jasnym wzornictwie skandynawskim. Wszystkie pudełka są modułowe, dzięki czemu można układać je w stosy w celu zapewnienia optymalnej przestrzeni, a wgłębienie i bruzdy w pokrywie zapobiegają przesuwaniu się, gdy są ułożone jedna na drugiej. Pudełka są półprzezroczyste z dwoma szerokimi i mocnymi klipsami z obu stron. Skrzynki mają dużą trwałość z wzmocnionymi narożami i dnem, dlatego też Top Store ma 25 lat gwarancji! Do pojemników Top Store, na każdą z czterech ścianek, można doczepić tabliczki TAG, na których można pisać, rysować lub w sprytny sposób kolorami koordynować przechowywanie.
Lekki i wytrzymały pojemnik o pojemności 21 L, wyposażony w solidne zamknięcia i wykonany z polipropylenu. Można go myć w zmywarce oraz przechowywać w zamrażarce.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Rodzaj:Pojemniki uniwersalne
Materiał:tworzywo sztuczne
z kółkami:nie
z pokrywką:tak
kolor:przeźroczyste
pojemność:10 - 25 l
Dopuszczony do kontaktu z żywnością:Tak

Wymiary i waga (netto):

Waga:954,0kg
Wysokość:16,9cm
Szerokość:39,0cm
Głębokość / Grubość:51,0cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry