Pinus Skrzynka drewniana z wieczkiem L
Nr produktu: 2993160Opis produktu
Nr produktu: 2993160
Skrzynka drewniana z wieczkiem L, firmy Pinus.
Jest to skrzynka drewniana wykonana z szlifowanego drewna sosnowego. Posiada dwa zgrabne uchwyty po bokach.
Dogodny przedmiot do przechowywania różnych rzeczy, można wykorzystać przy transporcie.
Produkt można malować wedle uznania. Odpowiednio zabezpieczony można używać na zewnątrz do kwiatów, do powieszenia na ścianie, do trzymania niezbędnych przedmiotów.
wymiary: 40 cm x 30 cm x 23 cm.
Dane wytwórcy
PINUS Sp. z o.o.
3 Maja 76
37-410 Ulanów
markety@pinus-ulanow.com.pl
5902574660916
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Pojemniki dekoracyjne |
| Kolor: | Natura |
| Z pokrywką: | Z pokrywą |
| Materiał: | Drewno |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 2,00 kg |
| Wysokość: | 40,0 cm |
| Szerokość: | 30,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 23,0 cm |


