2021-04-11 15:02


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Vileda Mop 1-2 Spray MAX BOX ze spryskiwaczem

Nr produktu: 6762306

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Przybory do sprzątania

Opis produktu

Nr produktu: 6762306

Vileda Mop 1-2 Spray MAX BOX ze spryskiwaczem
Mop 1-2 Spray MAX BOX to idealne rozwiązanie do szybkiego czyszczenia nawet dużych powierzchni. Mop wyposażony w obrotową głowicę 180 st. i dwustronną nakładkę umożliwia czyszczenie 2 razy większej powierzchni niż standardowy mop ze spryskiwaczem. Obrotowa głowica pozwala na błyskawiczne odwrócenie nakładki czyszczącej i dalsze sprzątanie, gdy inne mopy, wyposażone w jednostronną nakładkę, wymagają już jej wymiany bądź czyszczenia. Mechanizm sprayu zapewnia kontrolowane, równomierne rozprowadzenie płynu na czyszczonej powierzchni. Nakładka z mikrofibry szybko czyści i osusza powierzchnię, zapewnia czyszczenie bez smug i zarysowań. Nakładkę z mikrofibry można wielokrotnie prać w pralce. Czerwone włókna nakładki czyszczącej, doskonale poradzą sobie z uporczywym brudem. Dzięki funkcjonalnemu uchwytowi wkład jest łatwy w zdejmowaniu, bez konieczności kontaktu brudem. Mop jest wyposażony w wystarczająco duży pojemnik na płyn 750 ml. Dzięki temu sprzątanie jest jeszcze bardziej efektywne.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Mopy
Wymiary i waga (netto):
Waga:940 g
Wysokość:14,4 cm
Szerokość:16,4 cm
Głębokość / Grubość:59,4 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry