2020-12-02 16:40


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Leifheit Zestaw Clean Twist extra soft M

Nr produktu: 5978762
  • Uniwersalne wiadro 20 l
  • Mop z nakładką super soft
  • System odwirowujący
Opis produktu
 
269,00
269,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Dostępne od ręki w markecie:
Łódź ul. Rokicińska (Zmień market)

Opis produktu

Nr produktu: 5978762

Leifheit Zestaw Clean Twist extra soft

Zestaw Clean Twist M został stworzony po to, by ułatwić codzienną pracę. Mop o szerokości 33 cm doskonale nadaje się do czyszczenia delikatnych powierzchni, takich jak parkiety i laminaty, dzięki dołączonej ultradelikatnej nakładce super soft. Nakładki są wymienne i nadają się do prania w pralce. Dzięki opatentowanej technologii ręcznego odwirowania zestaw umożliwia delikatne mycie wrażliwych powierzchni bez schylania i brudnych rąk. System Click umożliwia wykorzystanie jednego drążka do wielu zadań, dzięki temu, że pasuje on do innych akcesoriów Leifheit (szczotek, ściągaczek, myjek do szyb i kafelków itp.). Obrotowy system wyciskania zamontowany w drążku ułatwia odwirowanie wody i nieczystości z mopa. Jak działa unikalny system odwirowujący w drążku zastosowany w Clean Twist M? Nacisk na drążek uruchamia rotację, którą można w dowolnej chwili zatrzymać, a tym samym kontrolować wilgotność nakładki w zależności od potrzeb.

Do mopa Clean Twist dostępne są trzy rodzaje nakładek:

micro duo (uniwersalna)
super soft (do parkietów i laminatów)
static plus (do sprzątania na sucho)

System Click to jeden drążek - wiele możliwości: - szczotki, myjki, ściągaczki, odkurzacze do szyb, zmiotka do kurzu. Możesz wybierać w wielu elementach pasujących do drążka z systemem Click oszczędzając miejsce i kupując tylko te elementy, które są Tobie naprawdę potrzebne. Zestaw Clean Twist M objęty jest 3-letnią gwarancją.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Zestawy
Wymiary i waga (netto):
Waga:2,60 kg
Wysokość:28,0 cm
Szerokość:49,0 cm
Głębokość / Grubość:28,0 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry