Leifheit Superduster wkład do miotełki
Nr produktu: 7440498Opis produktu
Nr produktu: 7440498
Leifheit Superduster wkład do miotełki
Nakładka na zmiotkę Superduster wykonana w 100% z mikrofibry
Łatwe czyszczenie i ekonomiczne użytkowanie
Nakładkę można prać w pralce, co jest przyjazne dla środowiska i portfela. Ściereczke mozna prać 50 razy w temperaturze 40 st.C. Tekstylna nakładka to trwałe rozwiązanie, które nawet po praniu nie traci skuteczności sprzątania.
Wszechstronne zastosowanie i skuteczność mikrofibry
Dzięki tkaninie z mikrofibry nakładka niezawodnie usuwa oraz zatrzymuje kurz, włosy i alergeny. Czyści równie skutecznie duże powierzchnie, jak i wąskie szczeliny, dzięki szerokiej i wąskiej stronie.
Łatwa obsługa
Nakładkę można łatwo zdjąć lub założyć dzięki mocowaniu na zatrzask.
Dane wytwórcy
Leifheit Polska Sp.z o.o.
Sienna 73
00-833 Warszawa
info@leifheitsklep.pl
4006501412539
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do pomieszczeń wewnątrz |
| Obszar zastosowania: | Strefy wewnętrzne |
| Typ artykułu: | Środki czyszczące |
| Niebieskii anioł: | Bez certyfikatu „Blue Angel”. |
| Dla alergików pod kate izotiazolinonu: | Odpowiednie |
| Własciwości zapachowe: | Neutralny zapach |
| Bez konserwantów: | Bez substancji konserwujących |
| Długoterminowa ochrona: | Bez długoterminowej ochrony |
| Bez rozpuszczalnika: | Nie zawiera rozpuszczalników |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 40 g |
| Wysokość: | 4,0 cm |
| Szerokość: | 21,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 10,0 cm |














