Asortyment

Create! by OBI
Oryginalne meble i zestawy do samodzielnego stworzenia. Krok po kroku przy pomocy praktycznych wskazówek i trików stworzysz meble i dekoracje, które będą doskonałym dopełnieniem Twojego wnętrza.
Przejdź do CREATE! by OBI

USŁUGI
Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Euro-plast Oczyszczalnia ścieków z drenażem 2000 L

Nr produktu: 2879161

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Przepompowanie do ścieków

Opis produktu

Nr produktu: 2879161

Oczyszczalnia ścieków z drenażem odsączającym. Przydomowa oczyszczalnia ścieków bytowo-gospodarczych z gospodarstw indywidualnych, przeznaczona dla 4-5 użytkowników. Wstępne oczyszczanie w warunkach beztlenowych realizowane jest w osadniku gnilnym i polega na podczyszczeniu ścieków przy udziale bakterii beztlenowych. Doczyszczanie w warunkach tlenowych odbywa się za pomocą rur drenażowych ułożonych w warstwie kruszywa o frakcji od 16 mm do 32 mm.

Wykaz elementów 1 kompletu:
- Osadnik 2000 polietylenowy z koszem filtracyjnym z mat. filtracyjnym szt. 1
- Nadstawka na osadnik NPO h=0,2m - 1szt.
- Studzienka rozdzielcza MSR-5 h=0,55m - 1szt.
- Drenaż rozsączający: rura PCV 110 (w odcinkach 2m) - 32m
- Geowłóknina szer. 0,5m - 32mb
- Rury pełne PCV 110-odc. 2m - 6m
- Rury pełne PCV 110-odc. 1m - 2m
- Kolanko PVC 110-90 stopni - 2szt.
- Kominek wentylacyjny PVC 110 - 2szt.
- Biopreparat startowy - saszetka - 1szt.
- Instrukcja montażu, Książka Użytkownika - 1szt.

Wymiary i waga (netto):
Waga:143,0 kg
Wysokość:186,0 cm
Szerokość:123,0 cm
Głębokość / Grubość:2,04 m

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

do góry