2021-01-21 16:46


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Pojemnik na żywność TRITAN niebieski 1,15 l

Nr produktu: 6699276

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Przechowywanie produktów spożywczych

Opis produktu

Nr produktu: 6699276

Pojemnik na żywność TRITAN niebieski 1,15 l
Pojemniki wielokrotnego użytku pozwalające zachować świeżość i smak żywności. Unikalny materiał łączy w sobie właściwości zarówno szkła, jak i tworzywa sztucznego: jest przezroczysty i nie pochłania zapachów, a jednocześnie jest odporny na wstrząsy i lekki. Nie wypaczy się ani nie pęknie w zmywarce. Ponadto, w przeciwieństwie do stali nierdzewnej, tritan nie wygina się ani nie wgniata. Tritan to super przezroczysty plastik, który zachowuje swój kolor i połysk nawet po setkach cykli mycia w zmywarce. Pojemniki nie zawierają BPA, nie zawiera BPS (bisfenolu S) ani innych bisfenoli. Specjalne uszczelki wykonane z silikonu spożywczego w wieczku zapewniają szczelne zamknięcie pojemnika. Pojemniki wykonane z tritanu są znacznie trwalsze niż pojemniki wykonane z innych materiałów, pomagają dłużej przechowywać żywność, zmniejszając w ten sposób ilość odpadów.

Wymiary i waga (netto):
Waga:189 g
Wysokość:8,0 cm
Szerokość:16,0 cm
Głębokość / Grubość:16,0 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry