2019-03-21 15:02
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Łom 500 mm

Nr produktu: 1392927
  • Wymiary: 500 x 16 mm
  • Wyciągacz gwoździ i dłuto
Opis produktu

Warianty:

25,99
25,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

11 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 1392927

Cechy

Łom produkcji renomowanej firmy LUX TOOLS jest wykonany z wysokiej jakości stali, co daje mu bardzo dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz gwarantuje długi czas eksploatacji. Wyposażony jest w specjalny wyciągacz gwoździ z jednej strony oraz dłuto z drugiej. Wyprodukowany przez LUX TOOLS łom łączy w sobie praktyczność z komfortem używania.

Zastosowanie

Łom LUX TOOLS jest stosowany podczas różnego rodzaju prac remontowych, budowlanych, drobnych napraw, a także rozbiórek, porządkowania terenu itp. Służy do odczepiania przybitych desek, rozkruszania murów, podważania ciężarów, wyginania krat, wyrywania łańcuchów, podważania drzwi i wielu innych czynności. Przydatny zarówno fachowcom, jak również na terenie domu i posesji prywatnej.

Zalety

Ze względu na wysoką jakość wykonania, łom LUX TOOLS jest używany w różnego rodzaju warunkach, niezależnie od temperatury otoczenia i materiałów oraz stopnia wilgoci. Dostępny jest w OBI w bardzo przystępnej cenie. Oprócz wersji o długości 500 mm, LUX TOOLS oferuje także łom o długości wynoszącej 800 mm.

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry