2021-01-27 04:18


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Łom 500 mm

Nr produktu: 1392927
  • Wymiary: 500 x 16 mm
  • Wyciągacz gwoździ i dłuto
Opis produktu

Warianty:

25,99
25,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

12 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 1392927

Cechy

Łom produkcji renomowanej firmy LUX TOOLS jest wykonany z wysokiej jakości stali, co daje mu bardzo dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz gwarantuje długi czas eksploatacji. Wyposażony jest w specjalny wyciągacz gwoździ z jednej strony oraz dłuto z drugiej. Wyprodukowany przez LUX TOOLS łom łączy w sobie praktyczność z komfortem używania.

Zastosowanie

Łom LUX TOOLS jest stosowany podczas różnego rodzaju prac remontowych, budowlanych, drobnych napraw, a także rozbiórek, porządkowania terenu itp. Służy do odczepiania przybitych desek, rozkruszania murów, podważania ciężarów, wyginania krat, wyrywania łańcuchów, podważania drzwi i wielu innych czynności. Przydatny zarówno fachowcom, jak również na terenie domu i posesji prywatnej.

Zalety

Ze względu na wysoką jakość wykonania, łom LUX TOOLS jest używany w różnego rodzaju warunkach, niezależnie od temperatury otoczenia i materiałów oraz stopnia wilgoci. Dostępny jest w OBI w bardzo przystępnej cenie. Oprócz wersji o długości 500 mm, LUX TOOLS oferuje także łom o długości wynoszącej 800 mm.

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry