2020-03-30 00:43


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Valcomp Zestaw Ares 3 na 3 drzwi 2,7 m 70 kg srebrny

Nr produktu: 1099639
 • Bardzo cichy i płynny przesuw
 • Zestaw zawiera komplet profili aluminiowych do drzwi
 • Maksymalny ciężar skrzydła: 70 kg
Opis produktu

Kolor:

Warianty:

419,00

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

mniej niż 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 1099639

Zestaw Ares 3 na 3 drzwi, marki Valcomp.
System prowadnic do drzwi przesuwnych 3-skrzydłowych w szafach i zabudowach wnęk. Maksymalna szerokość wnęki: 270 cm.
Dedykowany do drzwi z płyt meblowych o grubości wypełnienia 18 mm i maksymalnym ciężarze skrzydła do 70 kg.
Zestaw składa się z: prowadnicy aluminiowej anodowanej górnej o długości 270 cm ze zintegrowaną maskownicą (1 szt.), prowadnicy aluminiowej anodowanej dolnej o długości 270 cm (1 szt.), profilu pionowego o długości 270 cm (6 szt.), kątownika aluminiowego anodowanego o długości 180 cm (3 szt.), wózków górnych (6 szt.), wózków dolnych (6 szt.), pozycjonerów (3 szt.), kompletu wkrętów oraz instrukcji montażu. Kolor profili: srebrny.
Zestaw jest łatwy w montażu, a łożyskowane wózki zapewniają cichy i płynny przesuw. Istnieje możliwość zamontowania dodatkowych wypełnień w drzwiach, z płyty meblowej o grubości 18 mm lub lustra o grubości od 4 mm do 6 mm.
Produkt wykonano zgodnie z normą europejską EN-1527. Gwarancja producenta: 25 lat.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Rodzaj:akcesoria
maksymalne obciążenie:70 kg
długość:270 mm

Wymiary i waga (netto):

Waga:6,8kg
Wysokość:3,07m
Szerokość:10,5cm
Głębokość / Grubość:6,5cm

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 5 z 5
 • 5(1)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

5

K (2018-02-06)

Genialny!

Co mi się podoba: Prawie wszystko!

Co mi się nie podoba: Hamulce/blokady, wkręty

Zestaw byłam w stanie zmontować praktycznie samodzielnie, a jestem kobietą (choć z doświadczeniem w innych pracach remontowo-konstrukcyjnych). Mężczyzna pomógł przytrzymać tylko ciężkie drzwi przy "nabijaniu" profili pionowych, oraz wstawić drzwi w prowadnice (drzwi 2,7m wysokości). Docinanie profili przy pomocy piły ręcznej bez większych problemów, ale dobrze jest wygładzić dodatkowo krawędzie przy pomocy pilnika. Należy dokładnie trzymać się instrukcji, żeby nie przyciąć zbyt krótko (w internecie dostępny jest dokładny film instruktażowy). Problem sprawiają tylko hamulce/blokady, bo trzeba je odpowiednio przykleić, a pomimo wykonywania wszystkiego zgodnie z instrukcją, udało się prawidłowo zamontować tylko jeden. Pomimo wielu prób i różnego kombinowania, hamulce zatrzymują drzwi, ale nie chcą później ich puścić i nadal szukamy przyczyny, ale to jest najmniej istotna sprawa w przypadku takiej zabudowy (drzwi są duże i ciężkie, więc i tak trzeba ostrożnie je zamykać, bo system jest tak sprawny, że chodzą bardzo lekko, bez użycia większej siły, a co za tym idzie masa nadaje im pęd). Musiałam też miejscami zastosować inne wkręty, gdyż te nie chciały trzymać się na bicie wkrętarki, magnesowanie nic nie dawało, a wkręcanie uciekających wkrętów w płytę meblową jest nieco frustrujące. :) System zmontowaliśmy na spokojnie w jakieś 2 godziny, wraz z przycinaniem, nawiercaniem i frezowaniem otworów pod wkręty, montażem okuć i regulacją, a szafa prezentuje się rewelacyjnie :)

9 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry