2019-12-15 12:39


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Valcomp Zestaw Ares 3 2 drzwi 1,8 m 70 kg srebrny

Nr produktu: 1099613
 • Bardzo cichy i płynny przesuw
 • Zestaw zawiera komplet profili aluminiowych do drzwi
 • Maksymalny ciężar skrzydła: 70 kg
Opis produktu

Kolor:

Warianty:

285,00

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 1099613

Zestaw Ares 3, 2 drzwi, marki Valcomp.
System prowadnic do drzwi przesuwnych 2-skrzydłowych w szafach i zabudowach wnęk. Maksymalna szerokość wnęki: 180 cm.
Dedykowany do drzwi z płyt meblowych o grubości wypełnienia 18 mm i maksymalnym ciężarze skrzydła do 70 kg.
Zestaw składa się z: prowadnicy aluminiowej anodowanej górnej o długości 180 cm ze zintegrowaną maskownicą (1 szt.), prowadnicy aluminiowej anodowanej dolnej o długości 180 cm (1 szt.), profilu pionowego o długości 270 cm (4 szt.), kątownika aluminiowego anodowanego o długości 180 cm (2 szt.), wózków górnych (4 szt.), wózków dolnych (4 szt.), pozycjonerów (2 szt.), kompletu wkrętów oraz instrukcji montażu. Kolor profili: srebrny.
Zestaw jest łatwy w montażu, a łożyskowane wózki zapewniają cichy i płynny przesuw. Istnieje możliwość zamontowania dodatkowych wypełnień w drzwiach, z płyty meblowej o grubości 18 mm lub lustra o grubości od 4 mm do 6 mm.
Produkt wykonano zgodnie z normą europejską EN-1527. Gwarancja producenta: 25 lat.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
akcesoria
maksymalne obciążenie:
70 kg
długość:
180 mm

Wymiary i waga (netto):

Waga:
5,8 kg
Wysokość:
2,75 m
Szerokość:
10,5 cm
Głębokość / Grubość:
6,5 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 5 z 5
 • 5(1)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

5

K (2018-02-06)

Genialny!

Co mi się podoba: Prawie wszystko!

Co mi się nie podoba: Hamulce/blokady, wkręty

Zestaw byłam w stanie zmontować praktycznie samodzielnie, a jestem kobietą (choć z doświadczeniem w innych pracach remontowo-konstrukcyjnych). Mężczyzna pomógł przytrzymać tylko ciężkie drzwi przy "nabijaniu" profili pionowych, oraz wstawić drzwi w prowadnice (drzwi 2,7m wysokości). Docinanie profili przy pomocy piły ręcznej bez większych problemów, ale dobrze jest wygładzić dodatkowo krawędzie przy pomocy pilnika. Należy dokładnie trzymać się instrukcji, żeby nie przyciąć zbyt krótko (w internecie dostępny jest dokładny film instruktażowy). Problem sprawiają tylko hamulce/blokady, bo trzeba je odpowiednio przykleić, a pomimo wykonywania wszystkiego zgodnie z instrukcją, udało się prawidłowo zamontować tylko jeden. Pomimo wielu prób i różnego kombinowania, hamulce zatrzymują drzwi, ale nie chcą później ich puścić i nadal szukamy przyczyny, ale to jest najmniej istotna sprawa w przypadku takiej zabudowy (drzwi są duże i ciężkie, więc i tak trzeba ostrożnie je zamykać, bo system jest tak sprawny, że chodzą bardzo lekko, bez użycia większej siły, a co za tym idzie masa nadaje im pęd). Musiałam też miejscami zastosować inne wkręty, gdyż te nie chciały trzymać się na bicie wkrętarki, magnesowanie nic nie dawało, a wkręcanie uciekających wkrętów w płytę meblową jest nieco frustrujące. :) System zmontowaliśmy na spokojnie w jakieś 2 godziny, wraz z przycinaniem, nawiercaniem i frezowaniem otworów pod wkręty, montażem okuć i regulacją, a szafa prezentuje się rewelacyjnie :)

8 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry