2018-06-22 18:58
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Pręt gwintowany, ocynkowany, M4 x 1.000 mm

Nr produktu: 5359088
  • Do łączenia różnych elementów
  • Powierzchnia ocynkowana
  • Można go skracać lub wydłużać odpowiednio do potrzeb
Opis produktu
2,29
2,29 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa Puławska

tylko 17 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5359088

Pręt gwintowany, ocynkowan, ma wszechstronne zastosowanie w pracach budowlanych. Może posłużyć jako silne, mocno i trwale zespalające łącze w elementach konstrukcyjnych, w tym opartych o szalunek. Przyda się także do stabilizacji zbrojeń w konstrukcjach żelbetonowych oraz montażu więźby dachowej. Jest wykonany zgodnie z normą DIN 975. W zależności od potrzeby, pręt można skracać lub wydłużać za pomocą nakrętek łączących, uzyskując oczekiwaną długość.

Zastosowanie

Pręt gwintowany może być stosowany również przy:

  • tworzeniu korytek kabli,
  • podwieszaniu sufitu,
  • instalacjach (hydraulicznych, wentylacyjnych czy elektrycznych).

Jest pokryty powłoką cynkową, która ma silne właściwości antykorozyjne. Dzięki temu wygląda też estetycznie, co jest istotne w sytuacji, gdy pręt przebiega w odsłoniętym miejscu. Zastosowanie odpowiednich prętów, spełniających wszelkie normy i mających aprobatę techniczną, daje gwarancję pełnej trwałości elementów konstrukcyjnych, a co za tym idzie-bezpieczeństwa budynku.

Zalety

Pręt gwintowany ocynkowany nie jest drogi, a jego właściwości nie sposób nie docenić. Opłaca się zainwestować w produkt tego typu, który będzie cechował się doskonałą jakością. Pozwoli to na uniknięcie potencjalnych pęknięć i uszczerbków w konstrukcji. Pręt gwintowany, ocynkowany M4 x 1.000 mm jest najlepszym wyborem, który zapewni gwarancję stabilności konstrukcji. Z innych dostępnych w OBI materiałów budowlanych polecane są: profil aluminiowy typu H, profil kątowy aluminiowy oraz rura kwadratowa.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
76 g

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry