2019-03-26 09:34
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

GAH Alberts Profil kątowy aluminiowy 10 mm x 10 mm x 1000 mm

Nr produktu: 1230424
  • Materiał wykonania: aluminium
  • Typ profilu: nierównoramienny
  • Równomiernie przenosi naprężenia
Opis produktu
8,99
8,99 zł / m

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

18 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 1230424

Profil kątowy aluminiowy GAH Alberts to produkt wysokiej klasy, o nierównoramiennym profilu. Wykonano go ze specjalnego aluminium eloksalowanego o srebrzystym kolorze. Jest przeznaczony do zastosowania w budownictwie, małej architekturze i wyposażeniu wnętrz. Równomiernie przenosi naprężenia, pełniąc zarazem rolę wykończenia krawędzi różnego rodzaju-od podłóg w salonie po balustrady. Może być również stosowany do konstrukcji zrobionych z blach aluminiowych, a także elewacji i fasad.

Zastosowanie

Kątownik aluminiowy jest niezbędny, gdy remontuje się mieszkanie, schody, tworzy ogrodzenie oraz stawia ekrany dźwiękochłonne i przeciwsłoneczne. Warto mieć go też pod ręką w celu wykonania doraźnych napraw. Dzięki swojej barwie sprawdzi się doskonale w połączeniu z każdym rodzajem drewna, kamienia i szkła, dając estetyczne wykończenie powierzchni, przy której jest zastosowany.

Zalety

Profil aluminiowy 10x10 to wysoka jakość w rozsądnej cenie. Mimo swojej lekkości-waga profilu to zaledwie 67 g-produkt renomowanej firmy GAH Albert stanowi rozwiązanie gwarantujące solidność wykończenia. Jest przy tym łatwy w montażu, dlatego można stosować go samodzielnie, bez konieczności zatrudniania fachowców, co oznacza oszczędność na wydatkach. Do remontów warto zaopatrzyć się również w inne produkty GAH Alberts, jak rura kwadratowa czy rura okrągła.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
67 g
Wysokość:
10 mm
Szerokość:
10 mm
Głębokość / Grubość:
100,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry