2017-09-20 20:31
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

GAH Alberts Profil aluminiowy typu T surowa 15 mm x 15 mm x 1000 mmArt.Nr. 5522792

  • Materiał wykonania: aluminium
  • Typ profilu: forma T
Opis produktu
 

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

Zamów i odbierz w swoim markecie 

następnego dnia od godzinie 13 w markecie OBI Warszawa Puławska

Rezerwacja nie jest możliwa

W markecie OBI Warszawa Puławska

niedostępny

Opis produktu

Nr produktu: 5522792

Profil aluminiowy typu T GAH Alberts jest wykonany z wysokiej jakości aluminium w kolorze naturalnym. Ta solidna, odporna na korozję listwa ma zastosowanie w dekoracyjnym łączeniu różnego rodzaju powierzchni, tworząc estetyczne przejścia pomiędzy nimi. Profil może być z powodzeniem stosowany w celu oddzielenia podłogi drewnianej od glazury, płytek o różnych wzorach i w innych, podobnych sytuacjach. Może być także użyty do połączenia powierzchni o małej różnicy wysokości.

Zastosowanie

Profil aluminiowy typu T (teownik) firmy GAH Alberts jest niezbędny podczas wykonywania remontów i renowacji, a także jako część składowa konstrukcji nośnych, stelaży oraz wsporników. Waży zaledwie 115 g, co ułatwia zarówno transport, jak i właściwe operowanie nim na miejscu zastosowania. Profil skutecznie chroni krawędzie, a jednocześnie zapewnia trwałe i bezpieczne wykończenie. W razie potrzeby może być wykorzystany do wykonywania stelaży, wsporników i innych elementów konstrukcji nośnych, stając się ich stabilną, solidną częścią.

Zalety

GAH Alberts to firma z wieloletnią tradycją, której produkty, jak np. profil kątowy aluminiowy, rury kwadratowe czy rury okrągłe, cieszą się bardzo dobrą opinią zarówno wśród ekspertów, jak i zwykłych użytkowników. Profil aluminiowy T zalicza się do sztandarowych wyrobów firmy, znajdujących uznanie na całym świecie. Jeśli szuka się solidnego profilu, który perfekcyjnie odegra swoją rolę podczas remontu, budowy czy rozdzielania powierzchni, warto zainwestować w ten właśnie model, dostępny w OBI w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
115 g
Wysokość:
1,5 cm
Szerokość:
1,5 cm
Głębokość / Grubość:
100,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry