2018-06-23 21:47
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

GAH Alberts Profil aluminiowy typu H 9,1 mm x 12 mm x 1000 mm

Nr produktu: 1230630
  • Materiał wykonania: aluminium
  • Typ profilu: forma U
  • Równomiernie przenosi naprężenia
Opis produktu
10,99
10,99 zł / m

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa Puławska

18 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 1230630

Profil aluminiowy typu H (dwuteownik) GAH Alberts ma szerokie zastosowanie w budownictwie, małej architekturze i wyposażeniu wnętrz. Cechuje go znaczna odporność na korozję oraz niezbędna w budownictwie trwałość. To produkt z wysokiej jakości aluminium o srebrnej barwie.

Zastosowanie

Produkt jest polecany do takich prac, jak:

  • wykonywanie stelaży,
  • wsporników,
  • elementów konstrukcji nośnych.

Profil aluminiowy H firmy GAH Alberts sprawdzi się doskonale w sytuacji, gdy potrzebne jest jednolite, proste połączenie płyt plastikowych lub drewnianych, bez konieczności dokładnego przycinania i dodatkowego obrabiania materiału. Może być również wykorzystany do tworzenia estetycznych przejść między podłogami z płytek ceramicznych i paneli. Mimo swoich wszechstronnych możliwości oraz solidności, jest niezwykle lekki-waży zaledwie 107 g.

Zalety

Profil aluminiowy (dwuteownik) Alberts to element niezbędny podczas średnich i większych remontów, przy wymianie podłogi, kładzeniu płytek ściennych i podłogowych oraz tworzeniu oryginalnych aranżacji wnętrz. Jest stosowany w sytuacjach wymagających użycia pewnych, solidnych materiałów. Warto nabyć właśnie ten profil, aby zagwarantować trwałość tworzonych konstrukcji, wsporników czy połączeń. Mimo wysokiej jakości, produkt jest dostępny w niezwykle atrakcyjnej cenie, podobnie jak profil aluminiowy T, profil kątowy PCV czy profil kątowy aluminiowy tego producenta.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
107 g
Wysokość:
1,2 cm
Szerokość:
9 mm
Głębokość / Grubość:
100,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry