Cezar Profil aluminiowy do glazury narożny naturalny 10x1x3000 mm
Nr produktu: 7355837Opis produktu
Nr produktu: 7355837
Cezar Profil aluminiowy do glazury narożny naturalny 10x1x3000 mm
Profil do glazury to funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie do wykończenia narożników płytek w łazienkach, kuchniach. Wykonany z aluminium, zapewnia trwałość i odporność na wilgoć, korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Profil skutecznie chroni narożniki płytek przed pęknięciami, nadając im elegancki wygląd. Dzięki łatwej instalacji pasuje do różnych rodzajów płytek i jest dostępny w różnych kolorach i długościach.
Dane wytwórcy
Cezar Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński
Strefowa 2
19-300 Ełk
cezar@cezar.eu
5904584800443
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Profile narożnikowe |
| Materiał: | Aluminium |
| Grubość: | 10 mm |
| Długość: | 3 m |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 175 g |
| Wysokość: | 10 mm |
| Szerokość: | 1 mm |
| Głębokość / Grubość:: | 3,00 m |










