2021-01-19 06:46


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Sadolin Lakierobejca Extreme palisander 700 ml

Nr produktu: 3307444
  • Zabezpiecza drewno przed czynnikami atmosferycznymi
  • Do stosowania na zewnątrz
  • 12 lat ochrony
Opis produktu

Kolor:

Warianty:

64,99
92,84 zł / l

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

7 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3307444

Sadolin Lakierobejca Extreme z technologią StayClean to najwyższej jakości lakierobejca ochronno-dekoracyjna do zabezpieczania drewna na zewnątrz. Jej unikalna, zaawansowana formuła nie tylko trwale chroni drewno, ale i zapewnia wymalowanym powierzchniom czysty i świeży wygląd na lata. Długotrwale zabezpiecza drewno i zapewnia mu piękny wygląd. Technologia StayClean sprawia, że brud nie przylega do wymalowanej powłoki i łatwo się zmywa np. podczas deszczu. Aktywne cząsteczki zapobiegają przyleganiu zanieczyszczeń do powłoki. Z każdym deszczem zabrudzenia są zmywane, a drewno znów wygląda pięknie i czysto. Lakierobejca chroni przed niszczącym wpływem czynników atmosferycznych, w szczególności w trudnych, zmiennych warunkach pogodowych charakterystycznych dla polskiego klimatu, a specjalne filtry UV chronią kolor i połysk. Powłoka odporna na działanie grzybów pleśniowych i biokorozję. Łatwa w aplikacji, szybkoschnąca formuła o niskim poziomie zapachu, sprawia że malowanie jest szybkie i nieuciążliwe. Gwarancja 12 lat ochrony (W celu osiągnięcia ochrony 12 lat należy zastosować produkt gruntujący Sadolin BaseHP, Sadolin Base Plus, Sadolin SuperBase lub Sadolin BasePRO, nałożyć pełną liczbę warstw rekomendowaną przez producenta oraz wykonać malowanie zgodnie z instrukcją podaną na opakowaniu oraz w Karcie Technicznej produktu dostępnej na www.sadolin.pl).
Ilość warstw: 2 - 3 warstwy.
Stopień połysku: satyna.
Całkowicie suchy po 4 godzinach.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Malowanie po ok.:4 h
Baza materiałowa:Na bazie wody
Zakres zastosowania:Na zewnątrz
Wielkość:0,75 l
Wymiary i waga (netto):
Waga:1,04 kg
Wysokość:11,9 cm
Szerokość:9,9 cm
Głębokość / Grubość:9,9 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry