LUX-TOOLS Widły 4-zębne 112 cm
Nr produktu: 1375401Opis produktu
Nr produktu: 1375401
Widły amerykańskie z drewnianym trzonkiem LUX-TOOLS.
Widły o płaskich i prostych, wytrzymałych zębach. Są stosowane podobnie jak szpadel np. do przekopywania ziemi w ogrodnictwie. Osadzone są na trzonku z bukowego drewna, o długości 85 cm. Na końcu trzonka znajduje się prostopadły, wyprofilowany uchwyt, w kształcie litery T, ułatwiający pracę.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873201646
Dane produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Maksymalna średnica trzonka: | 3,6 cm |
| Maksymalna długość trzonka: | 85 cm |
| Materiał trzonka: | Drewno |
| Wykonanie: | Stal |
| Rodzaj: | Widły |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,62 kg |
| Wysokość: | 112,0 cm |
| Szerokość: | 17,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 9,0 cm |








