2019-09-23 16:06


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Kilof 1,5 kg z trzonkiem 90 cm

Nr produktu: 5785985
  • Z wysokiej jakości stali kutej
  • Z tuleją
Opis produktu
55,99
55,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

tylko 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5785985

Cechy

Kilof produkcji renomowanej firmy Lux Tools jest wykonany z wysokiej jakości stali kutej. Stal ta charakteryzuje się bardzo dużą solidnością-tworzone są z niej ogrodzenia oraz ich elementy. Gwarantuje to długi czas eksploatacji urządzenia oraz jego odporność na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne, wpływ wilgoci itp. Dzięki temu kilof z trzonkiem jest inwestycją na długie lata.

Zastosowanie

Kilof z trzonkiem jest stosowany do różnego rodzaju prac ziemnych, a zwłaszcza tam, gdzie ma się do czynienia z twardym, skalistym gruntem. Służy on do rozdrabniania większych części skalnych i wstępnego rozdrabniania twardego podłoża, które następnie zbiera się za pomocą łopaty czy nawet szufli. Może być on używany zarówno w przydomowym ogródku, na działce, jak i w kamieniołomach czy podczas profesjonalnych, zaawansowanych robót ziemnych.

Kilof służy również do robót rozbiórkowych, a także do wykonywania otworów w podłożach betonowych. Kilof dwustronny osadzony jest na drewnianym trzonku o długości 90 cm, wzmocnionym metalową obejmą, zabezpieczającą przez uszkodzeniem i zsuwaniem się narzędzia pod wpływem drgań wywołanych uderzeniami. Pomimo swojej wysokiej jakości, dostępny jest on w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:
kilofy
materiał trzonka:
drewno
minimalna średnica trzonka:
3,7 cm
maksymalna średnica trzonka:
6,4 cm
maksymalna długość trzonka:
90 cm

Wymiary i waga (netto):

Waga:
2,20 kg
Wysokość:
91,0 cm
Szerokość:
43,0 cm
Głębokość / Grubość:
5,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry