2021-01-21 03:47


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Kilof 1,5 kg z trzonkiem 90 cm

Nr produktu: 5785985
  • Z wysokiej jakości stali kutej
  • Z tuleją
Opis produktu
56,99
56,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 5785985

Cechy

Kilof produkcji renomowanej firmy Lux Tools jest wykonany z wysokiej jakości stali kutej. Stal ta charakteryzuje się bardzo dużą solidnością-tworzone są z niej ogrodzenia oraz ich elementy. Gwarantuje to długi czas eksploatacji urządzenia oraz jego odporność na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne, wpływ wilgoci itp. Dzięki temu kilof z trzonkiem jest inwestycją na długie lata.

Zastosowanie

Kilof z trzonkiem jest stosowany do różnego rodzaju prac ziemnych, a zwłaszcza tam, gdzie ma się do czynienia z twardym, skalistym gruntem. Służy on do rozdrabniania większych części skalnych i wstępnego rozdrabniania twardego podłoża, które następnie zbiera się za pomocą łopaty czy nawet szufli. Może być on używany zarówno w przydomowym ogródku, na działce, jak i w kamieniołomach czy podczas profesjonalnych, zaawansowanych robót ziemnych.

Kilof służy również do robót rozbiórkowych, a także do wykonywania otworów w podłożach betonowych. Kilof dwustronny osadzony jest na drewnianym trzonku o długości 90 cm, wzmocnionym metalową obejmą, zabezpieczającą przez uszkodzeniem i zsuwaniem się narzędzia pod wpływem drgań wywołanych uderzeniami. Pomimo swojej wysokiej jakości, dostępny jest on w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Dane produktu

Atrybuty produktu
Rodzaj:Kilofy
Materiał trzonka:Drewno
Minimalna średnica trzonka:3,7 cm
Maksymalna średnica trzonka:6,4 cm
Maksymalna długość trzonka:90 cm
Wymiary i waga (netto):
Waga:2,20 kg
Wysokość:91,0 cm
Szerokość:43,0 cm
Głębokość / Grubość:5,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry