Grabie 14-zębne Ergo wygięty trzonek - 162 x 36 x 16 cm
Nr produktu: 7342033Opis produktu
Nr produktu: 7342033
Grabie ogrodowe
Przeznaczone są do lekkich prac porządkowych. Szczególnie przydatne do grabienia suchych liści i innych odpadów ogrodowych z dużych powierzchni.
Dane wytwórcy
Fiskars Polska Sp. z o.o.
Fińska, Włynkówko 1
76-200 Słupsk
customerservice.warsaw@fiskars.com
6411501707109
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Długość trzonka: | 162 cm |
| Średnica trzonka: | 2,8 cm |
| Maksymalna szerokość robocza: | 36 cm |
| Materiał trzonka: | Aluminium |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,10 kg |
| Wysokość: | 162,0 cm |
| Szerokość: | 36,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 16,0 cm |


