Fiskars Widły ogrodowe do kopania Solid
Nr produktu: 6296743Opis produktu
Nr produktu: 6296743
Widły ogrodowe do kopania Solid marki Fiskars posiadają posiadają stalowy trzonek pokryty PCV, co zapewnia wygodę użytkowania i trwałość działania.
Rączka z tworzywa pozwala na pewny chwyt podczas pracy.
Odpowiednie wygięcie trzonka zapewnia prawidłową postawę podczas pracy i minimalizuje zmęczenie.
Wykonanie głowicy z hartowanej stali gwarantuje wysoką wytrzymałość.
Widły nadają się do kopania. Dobrze sprawdzą się też przy przenoszeniu odpadów ogrodniczych i wycinków.
Dane wytwórcy
Fiskars Polska Sp. z o.o.
Fińska, Włynkówko 1
76-200 Słupsk
customerservice.warsaw@fiskars.com
6411501705518
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Rosocha |
| Maksymalna szerokość robocza: | 18,5 cm |
| Minimalna długość trzonka: | 120 cm |
| Maksymalna długość trzonka: | 120 cm |
| Materiał trzonka: | Tworzywo sztuczne |
| Zastosowanie: | Rozluźnić i przewietrzyć |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,79 kg |
| Wysokość: | 9,0 cm |
| Szerokość: | 18,4 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 120,7 cm |




















