Fiskars Widły ogrodowe do kopania ERGO
Nr produktu: 3998853Opis produktu
Nr produktu: 3998853
Widły ogrodowe ERGO marki Fiskars posiadają stalowy trzonek pokryty PCV, co zapewnia wygodę użytkowania i trwałość działania.
Wygodna rączka z tworzywa pozwala na pewny chwyt podczas pracy.
Odpowiednie wygięcie trzonka zapewnia prawidłową postawę podczas pracy i minimalizuje zmęczenie.
Wykonanie z hartowanej stali gwarantuje wysoką wytrzymałość.
Widły nadają się do kopania i rozbijania gleby przy przekopywaniu. Dobrze sprawdzą się też przy przenoszeniu odpadów roślinnych.
Dane wytwórcy
Fiskars Polska Sp. z o.o.
Fińska, Włynkówko 1
76-200 Słupsk
customerservice.warsaw@fiskars.com
5905568902108,6411501705600
Dane produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Maksymalna średnica trzonka: | 4 cm |
| Maksymalna długość trzonka: | 125 cm |
| Materiał trzonka: | Aluminium |
| Minimalna długość trzonka: | 125 cm |
| Wykonanie: | Stal borowa |
| Rodzaj: | Widły |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 2,29 kg |
| Wysokość: | 11,5 cm |
| Szerokość: | 20,4 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 132,3 cm |
















