Fiskars Widły gospodarcze ERGO
Nr produktu: 3998861Opis produktu
Nr produktu: 3998861
Widły gospodarcze ERGO marki Fiskars posiadają stalowy trzonek pokryty PCV, co zapewnia wygodę użytkowania i trwałość działania.
Wygodna rączka z tworzywa pozwala na pewny chwyt podczas pracy.
Odpowiednie wygięcie trzonka zapewnia prawidłową postawę podczas pracy i minimalizuje zmęczenie.
Wykonanie z hartowanej stali zapewnia wysoką wytrzymałość.
Widły idealnie nadają się do kompostu.
Dane wytwórcy
Fiskars Polska Sp. z o.o.
Fińska, Włynkówko 1
76-200 Słupsk
customerservice.warsaw@fiskars.com
6411501705594,5905568902504
Dane produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Inne |
| Maksymalna szerokość robocza: | 22 cm |
| Minimalna długość trzonka: | 137 cm |
| Maksymalna długość trzonka: | 137 cm |
| Materiał trzonka: | Metal |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,70 kg |
| Wysokość: | 137,0 cm |
| Szerokość: | 22,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 13,5 cm |






