2019-09-21 15:36


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

WD-40 Smarlitowy biały Specialist 400 ml

Nr produktu: 5915376
  • Odporny na temperaturę od -18 st.C do +145 st.C
  • Długotrwała ochrona przed rdzą i korozją
  • Nadaje się do smarowania przegubów i prowadnic pracujących pod obciążeniem
Opis produktu
42,99
107,48 zł / l

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

42 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5915376

Smar litowy biały Specialist WD-40 to wysokiej jakości preparat, którego głównym zastosowaniem jest smarowanie przegubów i łączy metalowych. Jego użycie zapewnia długotrwałą ochronę przed rdzą i korozją, a równocześnie płynne działanie pracującym pod obciążeniem tłokom, łożyskom oraz mechanizmom skrzyni biegów i hamulcowym. Biały smar litowy jest odporny na niskie i wysokie temperatury, dzięki czemu doskonale spełnia swoją rolę zarówno w zimie, jak i podczas gorących miesięcy.

Zastosowanie

Smar litowy WD-40 to produkt, który powinien mieć swoje miejsce w samochodzie obok takich przydatnych w razie potrzeby rzeczy, jak trójkąt ostrzegawczy, pas transportowy z grzechotką czy podnośnik hydrauliczny. Gdy tylko wyczuje się, że hamulce lub skrzynia biegów nie działają jak trzeba, wówczas dobrze zatrzymać się i zaaplikować na łożysko danej części biały smar litowy. Dzięki praktycznemu aplikatorowi możliwe jest bardzo precyzyjne nałożenie go na wybrane, trudno dostępne miejsca. Operacja taka sprawia, że problemy znikają, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Zalety

Stworzony przez Specialist smar litowy białyWD-40 to najlepsza jakość za rozsądną cenę. Gwarantuje perfekcyjne działanie wszystkich łożysk i przegubów, a poprzez ochronę przed rdzą wpływa pozytywnie na ich żywotność. Dlatego warto regularnie stosować go do konserwacji pojazdu, a także doraźnie, gdy tylko pojawią się pierwsze oznaki nieprawidłowego działania części mechanicznych.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
357 g
Wysokość:
19,7 cm
Szerokość:
7,7 cm
Głębokość / Grubość:
6,6 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry