2020-10-20 08:41


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

WD-40 Smarlitowy biały Specialist 400 ml

Nr produktu: 5915376
  • Odporny na temperaturę od -18 st.C do +145 st.C
  • Długotrwała ochrona przed rdzą i korozją
  • Nadaje się do smarowania przegubów i prowadnic pracujących pod obciążeniem
Opis produktu
 
42,99
107,48 zł / l

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Dostępne od ręki w markecie:
Łódź ul. Rokicińska (Zmień market)

Opis produktu

Nr produktu: 5915376

Smar litowy biały Specialist WD-40 to wysokiej jakości preparat, którego głównym zastosowaniem jest smarowanie przegubów i łączy metalowych. Jego użycie zapewnia długotrwałą ochronę przed rdzą i korozją, a równocześnie płynne działanie pracującym pod obciążeniem tłokom, łożyskom oraz mechanizmom skrzyni biegów i hamulcowym. Biały smar litowy jest odporny na niskie i wysokie temperatury, dzięki czemu doskonale spełnia swoją rolę zarówno w zimie, jak i podczas gorących miesięcy.

Zastosowanie

Smar litowy WD-40 to produkt, który powinien mieć swoje miejsce w samochodzie obok takich przydatnych w razie potrzeby rzeczy, jak trójkąt ostrzegawczy, pas transportowy z grzechotką czy podnośnik hydrauliczny. Gdy tylko wyczuje się, że hamulce lub skrzynia biegów nie działają jak trzeba, wówczas dobrze zatrzymać się i zaaplikować na łożysko danej części biały smar litowy. Dzięki praktycznemu aplikatorowi możliwe jest bardzo precyzyjne nałożenie go na wybrane, trudno dostępne miejsca. Operacja taka sprawia, że problemy znikają, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Zalety

Stworzony przez Specialist smar litowy białyWD-40 to najlepsza jakość za rozsądną cenę. Gwarantuje perfekcyjne działanie wszystkich łożysk i przegubów, a poprzez ochronę przed rdzą wpływa pozytywnie na ich żywotność. Dlatego warto regularnie stosować go do konserwacji pojazdu, a także doraźnie, gdy tylko pojawią się pierwsze oznaki nieprawidłowego działania części mechanicznych.

Wymiary i waga (netto):
Waga:357 g
Wysokość:19,7 cm
Szerokość:7,7 cm
Głębokość / Grubość:6,6 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry