2020-10-20 08:24


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

WD-40 Smar silikonowy Specialist

Nr produktu: 5915343
  • Odporny na temperaturę od -35 st.C do +200 st.C
  • Zapewnia długotrwałe smarowanie i ochronę przed wilgocią
  • Zapobiega sklejaniu się części
Opis produktu
42,99
107,48 zł / l

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

Zamów i odbierz w swoim markecie 

za 4 godziny w markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

Rezerwacja nie jest możliwa

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 5915343

Smar silikonowy Specialist WD-40 to środek, który ma zastosowanie w różnych obszarach samochodu-od uszczelek drzwi i okien po elementy hydrauliczne. Zabezpiecza komponenty przed wilgocią i wydłuża żywotność części gumowych. Stanowi też skuteczną warstwę ochronną przed zanieczyszczeniami. Ten smar silikonowy doskonale sprawdza się w warunkach wysokiego ciśnienia oraz w zakresie temperatur od-35 do 200 °C.

Zastosowanie

Silikonowy smar WD 40 doskonale nadaje się do konserwacji najważniejszych części pojazdu. Jego działanie obejmuje także akumulator samochodowy. W tym przypadku zabezpiecza klemy, osłaniając je przed nalotem, a co za tym idzie-ograniczeniem przepływu prądu elektrycznego. Użycie WD 40 sprawia, że akumulator samochodowy pracuje z pełną wydajnością. Wykorzystanie smaru silikonowego do gumy nie tylko ochroni ją przed wilgocią, lecz także przywróci jej elastyczność, zabezpieczając przed pękaniem i starzeniem. Dzięki temu WD 40 to preparat wielofunkcyjny, mający szerokie zastosowanie w motoryzacji.

Zalety

Smar WD 40, produkowany przez renomowaną firmę Specialist, to preparat najwyższej jakości o stosunkowo niewielkiej cenie. Jego zalet trudno nie doceniać. Jest środkiem konserwacyjnym, który powinien znaleźć się w każdym samochodzie. Dzięki załączonemu aplikatorowi można bez problemu nanosić go nawet na trudno dostępne miejsca.

Wymiary i waga (netto):
Waga:379 g
Wysokość:20,0 cm
Szerokość:8,0 cm
Głębokość / Grubość:6,5 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry