2019-09-21 15:27


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

WD-40 Smar silikonowy Specialist

Nr produktu: 5915343
  • Odporny na temperaturę od -35 st.C do +200 st.C
  • Zapewnia długotrwałe smarowanie i ochronę przed wilgocią
  • Zapobiega sklejaniu się części
Opis produktu
42,99
107,48 zł / l

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

tylko 50 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5915343

Smar silikonowy Specialist WD-40 to środek, który ma zastosowanie w różnych obszarach samochodu-od uszczelek drzwi i okien po elementy hydrauliczne. Zabezpiecza komponenty przed wilgocią i wydłuża żywotność części gumowych. Stanowi też skuteczną warstwę ochronną przed zanieczyszczeniami. Ten smar silikonowy doskonale sprawdza się w warunkach wysokiego ciśnienia oraz w zakresie temperatur od-35 do 200 °C.

Zastosowanie

Silikonowy smar WD 40 doskonale nadaje się do konserwacji najważniejszych części pojazdu. Jego działanie obejmuje także akumulator samochodowy. W tym przypadku zabezpiecza klemy, osłaniając je przed nalotem, a co za tym idzie-ograniczeniem przepływu prądu elektrycznego. Użycie WD 40 sprawia, że akumulator samochodowy pracuje z pełną wydajnością. Wykorzystanie smaru silikonowego do gumy nie tylko ochroni ją przed wilgocią, lecz także przywróci jej elastyczność, zabezpieczając przed pękaniem i starzeniem. Dzięki temu WD 40 to preparat wielofunkcyjny, mający szerokie zastosowanie w motoryzacji.

Zalety

Smar WD 40, produkowany przez renomowaną firmę Specialist, to preparat najwyższej jakości o stosunkowo niewielkiej cenie. Jego zalet trudno nie doceniać. Jest środkiem konserwacyjnym, który powinien znaleźć się w każdym samochodzie. Dzięki załączonemu aplikatorowi można bez problemu nanosić go nawet na trudno dostępne miejsca.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
379 g
Wysokość:
20,0 cm
Szerokość:
8,0 cm
Głębokość / Grubość:
6,5 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry