2019-06-27 10:23


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Proline Wazelina techniczna 70 ml

Nr produktu: 5953435

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Pozostały sprzęt do konserwacji i napraw pojazdów

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 5953435

Wazelina techniczna Proline 70 ml to wysokiej jakości produkt o wszechstronnym zastosowaniu. Jej główne przeznaczenie to smarowanie powierzchni trących pod lekkim obciążeniem oraz ochrona metalowych elementów samochodu przed korozją. Wazelina techniczna posiada także właściwości zabezpieczające przez sklejaniem, przymarzaniem oraz starzeniem części wykonanych ze skóry lub gumy. Dzięki swojej konsystencji utrzymuje się skutecznie na powierzchniach. Nie zmywa jej woda, np. z kałuż czy deszczu.

Zastosowanie

Wazelina techniczna Proline służy przez cały rok, jednak jej możliwości najbardziej docenia się zimą, gdy zabezpiecza gumowe uszczelki drzwiowe przed przymarzaniem. Dzięki temu nawet po wyjątkowo mroźnej nocy można bez problemu dostać się do samochodu. Stosowanie wazeliny technicznej ułatwia dołączony do niej dozownik strzykawkowy, pozwalający na precyzyjne aplikowanie preparatu na wybrane miejsca. Warto pamiętać, aby znalazła się w samochodzie wraz z innymi niezbędnymi akcesoriami, które mogą być pomocne w każdej chwili, jak koc ratunkowy czy rozrusznik samochodowy.

Zalety

Wazelina techniczna Proline o pojemności 70 ml pozwola również na skuteczne zabezpieczenie elementów zewnętrznych pojazdu, jak na przykład ramka pod tablicę rejestracyjną, elementy nadwozia, itp. Za niewielkie pieniądze zyskuje się środek, który skutecznie konserwuje wybrane części auta, zwiększając ich żywotność, a w efekcie-zmniejszając wydatki.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
80 g
Wysokość:
12,5 cm
Szerokość:
4,7 cm
Głębokość / Grubość:
4,7 cm

Arkusze danych produktowych

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry