2021-05-14 19:16


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Nigrin Środek do czyszczenia łańcuchów motocyklowych 500 ml

Nr produktu: 6386775

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Pozostały sprzęt do konserwacji i napraw pojazdów

Opis produktu

Nr produktu: 6386775

Środek do czyszczenia łańcuchów Nigrin jest nieodzownym preparatem do regularnej pielęgnacji wszystkich o-, z- i x-ringów w łańcuchach napędowych motocykli. Środek ten zapobiega zużyciu spowodowanemu zabrudzeniem. Usuwa zanieczyszczony smar łańcuchowy i powstałe tam zabrudzenia, dzięki czemu zapewnia prawidłową pracę łańcuchów.

Sposób użycia:
Mocno wstrząsnąć zawartością puszki, obrócić łańcuch i rozpryskać środek do czyszczenia łańcuchów Nigrin na wewnętrznej stronie łańcucha. Następnie wyczyścić szczotką. Nadmiar środka do czyszczenia łańcucha zebrać za pomocą chusteczek lub pozostawić łańcuch do wyschnięcia. Następnie nanieść rozpryskowy smar do łańcuchów motocyklowych NIGRIN.

Wymiary i waga (netto):
Wysokość:24,0 cm
Szerokość:6,5 cm
Głębokość / Grubość:6,5 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry