2020-04-06 01:07


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.
Zamawiaj Online

Kompresor metalowy 12V 10 Bar

Nr produktu: 6260376
 
99,99
99,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6260376

Kompresor metalowy o maksymalnym ciśnieniu 10 Bar.
Wyposażony w przewód do pompowania , końcówki do pompowania kół , piłek materacy oraz manometr.

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 5 z 5
  • 5(1)
  • 4(0)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

5

Manfred1987 (2018-03-16)

Warto

Co mi się podoba: Masywny, szybko pompuje, przyjemny dźwięk, trwały.

Co mi się nie podoba: Manometr wymagał małego skalibrowania, brak odłączanego wężyka.

Prawie 100zł za coś co głównie leży w bagażniku może wydawać się dość sporą kwotą, lecz jak zaskoczy schodzące ciśnienie z koła, spuszczone powietrze dzięki radosnemu pobratyńcowi.... Tudzież mały wyciek, to pozwoli na szybkie napompowanie/ dopompowanie koła i dalszą jazdę. Kompresor działa sprawnie, nie trzeba czekać aż drzewa wyrosną zanim dobije do potrzebnego ciśnienia. Przede wszystkim można na tym sprzęcie polegać. Nie jest to plastikowy marketowy tani pierdzipompek, który człowiek w momencie kryzysu i potrzeby napompowania koła podłącza i okazuje się że albo trwa to wieki, albo po drodze się spali tudzież poporstu nie będzie w stanie dobić do oczekiwanego ciśnienia. Co do samej konstrukcji danego sprzętu, waga prawie 2kg, wydajny silnik z dużym wirnikiem dzięki czemu nie męczy się przy wzrastającym ciśnieniu, zanim się nagrzeje zdąży napompować sporych rozmiarów koło (bądź kilka od typowych osobówek), łożyska kulkowe na wirniku jak i korbowodzie, metalowe zaworki zwrotne (cienkie blaszki, lecz dają radę nawet przy sporym przebiegu), hartowana stalowa tuleja cylindra z nałożonym aluminiowym radiatorem, aluminiowa głowica z chłodzeniem, praktycznie wszystkie części da się wymienić. Gumowe tłumiące nóżki (nie ucieka podczas pracy i nie dudni podłoże).... Ogólnie gorąco polecam ten typ / model, można na nim polegać i potrafi uratować zadek.

14 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry