2020-11-27 04:01


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Easy Connect Zestaw bezprzewodowy automatyczny czarny 300 m 3000W

Nr produktu: 6629125

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Pozostałe zewnętrzne oświetlenie dekoracyjne

Opis produktu

Nr produktu: 6629125

Easy Connect Zestaw bezprzewodowy automatyczny czarny 300 m 3000W
Łatwy w instalacji system sterowania automatyką domową marki Easy Connect składający się z wodoodpornej skrzynki sterowniczej IP67 (odpornej na deszcz i strumień wody) oraz przełącznika bezprzewodowego (w zestawie bateria 3V). Moduł nowej generacji umożliwia komunikację pomiędzy odbiornikiem (skrzynka sterownicza) a nadajnikami (wyłącznik, detektor) w odległości do 300 m. Urządzenie można zainstalować w dowolnej sieci 230V AC (innej niż Easy Connect). Dodanie kolejnych odbiorników i nadajników marki Easy Connect jest niezwykle łatwe i zajmuje kilka sekund. Sterownik jest dostarczany z wieloma akcesoriami, takimi jak wspornik ścienny i kołek do umieszczenia go bezpośrednio w ziemi. Przełącznik używany do sterowania systemem jest elastyczny. Pozwala kontrolować do 4 różnych stref sterowania bez ograniczeń kontrolera. Przełącznik może być powiązany z nieskończoną liczbą skrzynek kontrolerów. Jest dostarczany z 3 wymiennymi klawiszami, co pozwala na przekształcenie go w przełącznik 1-strefowy, 2-strefowy lub 4-strefowy. System wykorzystuje unikalną częstotliwość komunikacji radiowej (433,92 Mhz), dzięki czemu nie zakłóca pracy urządzeń znajdujących się w pobliżu.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
materiał:tworzywo sztuczne
Stopień ochrony IP:IP67
Wymiary i waga (netto):
Waga:350 g
Wysokość:21,0 cm
Szerokość:7,5 cm
Głębokość / Grubość:5 mm

Arkusze danych produktowych

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry