2020-07-08 14:15


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Tuja odmiany kuliste (Thuja sp.)

Nr produktu: 6051585

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Pozostałe typy tui

Opis produktu

Nr produktu: 6051585

Cechy

Tuja kulista to iglak, który osiąga naturalny kulisty pokrój bez konieczności jakiegokolwiek formowania. W sprzedaży znajduje się roślina w doniczce 15 cm, jednak z biegiem czasu tuja (czyli żywotnik) rozrasta się nawet do 2 m szerokości, przy czym jej maksymalna wysokość to ok. 70 cm wysokości. Tuja kulista to roślina zimozielona, która przez cały rok utrzymuje swoją soczystą barwę.

Zastosowanie

Odmiany kuliste są niezastąpione podczas tworzenia eleganckich, niskich żywopłotów i obwódek oraz różnego rodzaju kompozycji roślinnych. Dobrze rosną także w dużych donicach, dzięki czemu doskonale sprawdzają się jako ozdoby tarasów. Odmiany tui mogą być ustawiane w takiej formie wzdłuż ścieżek oraz dróżek na terenach zielonych, rekreacyjnych czy posesji prywatnych.

Zalety

Tuja kulista odmiany, podobnie jak i inne rośliny, wymaga odpowiedniego podłoża. Dobrze zastosować przed posadzeniem nawóz do iglaków, a w trakcie hodowania można posługiwać się różnego rodzaju specjalistycznymi preparatami do osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. Częstotliwość podlewania zależy od warunków otoczenia. Tuja odmiany kuliste dostępna jest w OBI w wyjątkowo atrakcyjnej cenie!

Wymiary i waga (netto):
Waga:300 g
Wysokość:20,0 cm
Szerokość:15,0 cm
Głębokość / Grubość:15,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry