2021-01-19 16:28


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Cyprys (Chamaecyparis Columnaris) 105-125cm

Nr produktu: 3249091
  • Na żywopłoty i szpalery
  • Zwarty pokrój
Opis produktu
 
18,99
18,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 3249091

Znana odmiana cyprysika o kolumnowym pokroju i niebieskich łuskach. Rośnie dosyć szybko, średnie tempo wzrostu dochodzi do 25-30cm, dorastając po 10 latach do 3-4 metrów. Nadaje się do kompozycji barwnych, pokrojowych, a także na naturalne i cięte żywopłoty w oryginalnym niebieskim kolorze!

Stanowisko i uprawa

Cyprysik - to wbrew powszechnej opinii - dość wymagającą roślina: preferuje osłonięte od wiatru, dobrze oświetlone stanowiska z wilgotną, przepuszczalną i żyzną glebą. Odczyn pH podłoża może się wahać od obojętnego po lekko kwaśne. Odmiana Columnaris lepiej od innych cyprysików radzi sobie z zanieczyszczonym miejskim środowiskiem. Roślina poradzi sobie na przeciętnej (nie piaszczystej) glebie ogrodowej, nawet w półcieniu, ale wtedy musimy się liczyć z faktem, że egzemplarz będzie wolniej rósł, nie osiągając swoich maksymalnych wymiarów. Cyprysik wybitnie nie lubi przesuszania, co jest szczególnie ważne w czasie bezśnieżnej zimy, gdy może występować zjawisko suszy fizjologicznej.

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry