2021-05-18 15:50


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Cupressus Gold Crest wys. 70cm don. 17cm

Nr produktu: 3249158

  • Stanowisko półcieniste do słonecznego
  • Intensywna jasnozielona barwa, ładny pokrój
  • Również do uprawy na balkonach i tarasach w sezonie wiosenno-letnim
Opis produktu
 
24,99
24,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 3249158

Cyprysik Gold Crest (Cupressus macrocarpa) jest rośliną ozdobną o łuskowatych, aromatycznych igłach zebranych w pióropusze. Początkowo jego igły są złotożółte, z czasem nabierają czysto zielonej barwy. Roślina wymaga od półcienistego do słonecznego stanowiska, ale nie może znajdować się w pełnym słońcu. Od wiosny do jesieni cupressus może przebywać na świeżym powietrzu, zimą trzeba zapewnić mu jasne i chłodne miejsce w pomieszczeniu, gdzie temperatura nie jest wyższa niż 10C. Cyprys potrzebuje stale lekko wilgotnego podłoża. Zalecane jest umiarkowane podlewanie, ponieważ roślina jest wrażliwa zarówno na przelanie, jak i przesuszenie - zbyt suche powietrze może powodować brązowienie i kruszenie się igieł. Cupressus goldcrest jest doskonałą rośliną do cięcia i formowania. Rozmnaża się przez sadzonkowanie. Osiąga wysokość od 10 do 50 cm. Cyprys Gold Crest to doskonały sposób na ozdobienie wielu pomieszczeń różnego przeznaczenia, jak salony i sypialnie w mieszkaniach prywatnych, pomieszczenia biurowe, sklepy czy miejsca użyteczności publicznej. W ciepłych miesiącach cyprysik jasnozielony stanowi świetną dekorację balkonów oraz tarasów, a także parapetów i przydomowych ogródków.

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry