2020-03-31 08:01


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Target Środek chwastobójczy Sprinter 350 SL 75 ml

Nr produktu: 6329353
  • Zwalcza perz, skrzyp, roczne i wieloletnie chwasty jedno- i dwuliścienne
  • Do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych
Opis produktu
 
14,99
19,99 zł / 100 ml

Cena zawiera VAT 8%

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

10 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6329353

Cechy

Środek chwastobójczy renomowanej marki Target, Sprinter 350 SL, jest sprzedawany w formie płynu do sporządzenia roztworu wodnego w proporcjach 50 ml - 80 ml na 3 l wody/100 m2. Target chwastobójczy pobierany jest przez liście, a następnie przemieszczany do korzeni i rozłogów chwastów, powodując zahamowanie ich wzrostu i rozwoju. Zaleca się jeden zabieg w sezonie.

Zastosowanie

Sprinter 350 SL to preparat chwastobójczy o natychmiastowym działaniu, zwalczający perz, skrzyp, roczne i wieloletnie chwasty jednoliścienne i dwuliścienne. Powinno się go stosować przy użyciu opryskiwacza ręcznego, rozprowadzając po liściach. Podczas aplikacji należy zachować standardowe środki ostrożności.

Zalety

Środek chwastobójczy Sprinter 350 sprzedawany jest w opakowaniu, które posiada wygodną miarkę. Pozwala to na precyzyjne dawkowanie roztworu przed rozmieszaniem. Najlepiej stosować go w lipcu, sierpniu lub październiku. Przynosi pomoc w sadach drzew ziarnkowych i pestkowych, zarówno większych, jak i tych przydomowych lub działkowych. Dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie, podobnie jak inne preparaty chwastobójcze w OBI.



Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby:
a) pełnoletnie
b) posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin.

Wymiary i waga (netto):

Waga:110g
Wysokość:12,0cm
Szerokość:5,5cm
Głębokość / Grubość:5,1cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry