2018-01-19 06:59
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Target Środek chwastobójczy Sprinter 350 SL 75 mlArt.Nr. 6329353

  • Zwalcza perz, skrzyp, roczne i wieloletnie chwasty jedno- i dwuliścienne
  • Do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych
Opis produktu
13,99
18,65 zł / 100 ml

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 8%

W markecie OBI Warszawa Puławska

18 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6329353

Cechy

Środek chwastobójczy renomowanej marki Target, Sprinter 350 SL, jest sprzedawany w formie płynu do sporządzenia roztworu wodnego w proporcjach 50 ml - 80 ml na 3 l wody/100 m2. Target chwastobójczy pobierany jest przez liście, a następnie przemieszczany do korzeni i rozłogów chwastów, powodując zahamowanie ich wzrostu i rozwoju. Zaleca się jeden zabieg w sezonie.

Zastosowanie

Sprinter 350 SL to preparat chwastobójczy o natychmiastowym działaniu, zwalczający perz, skrzyp, roczne i wieloletnie chwasty jednoliścienne i dwuliścienne. Powinno się go stosować przy użyciu opryskiwacza ręcznego, rozprowadzając po liściach. Podczas aplikacji należy zachować standardowe środki ostrożności.

Zalety

Środek chwastobójczy Sprinter 350 sprzedawany jest w opakowaniu, które posiada wygodną miarkę. Pozwala to na precyzyjne dawkowanie roztworu przed rozmieszaniem. Najlepiej stosować go w lipcu, sierpniu lub październiku. Przynosi pomoc w sadach drzew ziarnkowych i pestkowych, zarówno większych, jak i tych przydomowych lub działkowych. Dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie, podobnie jak inne preparaty chwastobójcze w OBI.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
110 g
Wysokość:
12,0 cm
Szerokość:
5,5 cm
Głębokość / Grubość:
5,1 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry