2020-06-04 20:12


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Roundup Żel 140 ml

Nr produktu: 6165070
 • Precyzyjna aplikacja
 • Gęsty żel przykleja się do liści
 • Nie ma potrzeby rozcieńczania, wystarczy dotknąć liści
Opis produktu
 
34,99
249,93 zł / l

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6165070

Cechy

Roundup w żelu to środek chwastobójczy niewymagający rozcieńczania. Dzięki swojej gęstej konsystencji przykleja się do liści. Wystarczy nałożyć go na chwasty rosnące pomiędzy roślinami. Jest wyposażony w aplikator, który umożliwia precyzyjne umieszczenie preparatu tylko na liściach chwastów. Roundup w żelu cechuje duża odporność na zmywanie, dzięki czemu pozostaje na ich powierzchni przez długi czas.

Zastosowanie

Randap w żelu jest stosowany do zwalczania chwastów jednoliściennych i dwuliściennych, zarówno jednorocznych, jak i wieloletnich. Niszczy je wraz z korzeniami. Dzięki swoim właściwościom pozostaje na ich powierzchni przez długi czas, a substancja czynna przenika do korzeni i niszczy cały chwast. Roundup żel przeznaczony jest do stosowania profesjonalnego, jak również w domowym ogrodzie, na działce itp.

Zalety

Roundup firmy Scotts to preparat przeznaczony do natychmiastowego zastosowania - nie potrzeba rozcieńczania, przelewania do opryskiwacza itp. Opakowanie o pojemności 140 ml, przypominające dezodorant w sztyfcie, powinno wystarczyć na likwidację aż 1000 chwastów! Żel Randap dostępny jest w wyjątkowo przystępnej cenie. W celu ochrony roślin przed szkodnikami polecamy preparaty owadobójcze.Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby:
a) pełnoletnie
b) posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin.

Wymiary i waga (netto):
Wysokość:16,2 cm
Szerokość:4,5 cm
Głębokość / Grubość:8,7 cm

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 5 z 5
 • 5(1)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

5

jagoda (2016-07-04)

żel

Żel w aplikatorze to doskonały środek na chwasty w trudno dostępnych miejscach, bo jest bardzo precyzyjny. Stosuję go w rabatach kwiatowych i nigdy nie zniszczył roślin. Bardzo wydajny, gęsty, dobrze trzyma się liści. Polecam.

11 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Sprawdź dostępność w markecie
 • Szeroki wybór produktów
do góry