2017-10-19 20:22
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Monsanto Preparat Roundup 360 SL 1 lArt.Nr. 5233093

 • Koncentrat do sporządzania roztworu wodnego
 • Zwalcza chwasty jedno- i dwuliścienne
 • Szeroki zakres zastosowania
Opis produktu
 

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 8%

Zamów i odbierz w swoim markecie 

następnego dnia od godzinie 13 w markecie OBI Warszawa Puławska

Rezerwacja nie jest możliwa

W markecie OBI Warszawa Puławska

niedostępny

Opis produktu

Nr produktu: 5233093

Cechy

Preparat Roundup 360 SL produkcji renomowanej firmy Monsanto ma formę koncentratu do sporządzania roztworu wodnego, dzięki czemu można rozprowadzać go za pomocą opryskiwacza. Jest stosowany nalistnie, a skuteczność działania zapewnia mu zawartość substancji biologicznie czynnej, którą jest glifosat 360g/l w postaci soli izopropoloaminowej. Dzięki swoimi cechom Roundup ma bardzo szeroki zakres zastosowania.

Zastosowanie

Roundup koncentrat skutecznie zwalcza chwasty jedno- i dwuliścienne. Łącznie jego działanie obejmuje aż 53 gatunki chwastów. Jest stosowany przede wszystkim na polach uprawnych, gdzie obejmuje swoim działaniem rośliny warzywne i sadownicze. Skuteczność wykazuje również przy likwidacji różnego rodzaju ugorów i odłogów. Oprysk Randap jest stosowany także w różnego rodzaju pracach związanych z leśnictwem. Polecany również do rowów melioracyjnych, cieków i zbiorników wodnych niebędących źródłami ujęcia wody do picia.

Zalety

Roundup 360 SL to środek chwastobójczy, który cechuje doskonała wydajność. Należy stosować go w okresie od wiosny do jesieni na zielone chwasty, najlepiej w okresie intensywnego ich wzrostu, stosując dawkę potrzebną do zniszczenia występujących gatunków chwastów, dostosowaną do ich fazy rozwoju. Roundup produkcji renomowanej firmy Monsanto jest dostępny w wyjątkowo atrakcyjnej cenie!

Wymiary i waga (netto):

Waga:
1,27 kg
Wysokość:
24,0 cm
Szerokość:
8,5 cm
Głębokość / Grubość:
8,5 cm

Opinia (1)

 5 z 5
 • 5(1)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

5

sowa12 (2015-12-07)

Bez chwastów

Preparat Roundup 360 SL zastosowałem na działce. Dokładniej przy altanie nie chciałem mieć żadnych chwastów. Roundup świetnie sobie poradził w walce z niechcianą roślinnością.

10 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Sprawdź dostępność w markecie
 • Szeroki wybór produktów
do góry