2020-02-21 05:19


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Cyprysik Lawsona odm. Columnaris (Chamaecyparis sp.)

Nr produktu: 2541142

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Pozostałe rośliny żywopłotowe

Opis produktu

Nr produktu: 2541142

Cyprysik Lawsona (Columnaris) ma pokrój kolumnowy, wąski. Może osiągać nawet do 10 metrów wysokości. Iglak posiada naturalnie zwarty, kolumnowy pokrój, który zawdzięcza płaskim, rosnącym ukośnie do góry pędom w srebrnej czy nawet szarej barwie. W niewielkim stopniu przebijający się spod woskowego nalotu zielony kolor łusek sprawia, że ostatecznie roślina prezentuje się w chłodnym szaro-srebrnym odcieniu. Ma małe wymagania glebowe i bardzo szybko rośnie. Wymaga nasłonecznionej powierzchni. Do sadzenia pojedynczo, w grupie bądź jako kolumna żywopłotów. Cyprysik lawsona jest bardzo dekoracyjną rośliną. Roślina z pełnym systemem korzeniowym w donicy o średnicy 23 cm.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry