2020-09-21 04:34


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Zielony mix Ceramika Wys. 30 cm don. 7 cm

Nr produktu: 6591705
  • Dekoracyjny zestaw roślin
  • Ozdobny osłonka ceramiczna
  • Stanowisko jasne, nienasłonecznione
Opis produktu
 
17,99
17,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6591705

Zielony mix Ceramika Wys. 30 cm don. 7 cm
Rośliny zielone w różnych odmianach umieszczone w doniczce ceramicznej w kolorach biało -czarny. Rośliny zielone są popularne od lat, wykorzystywane są jako dekoracja wnętrz. Piękne zielone rośliny doniczkowe są dostępne w setkach różnych typów, odcieni, wzorów, rozmiarów i stylów, każdy z niepowtarzalnym wyglądem i charakterem. Kiedy już znajdziesz odpowiednią roślinę do swojego domu, ważne jest, aby o nią zadbać, aby zachowała swoje walory ozdobne. Nigdy nie umieszczaj roślin w pełnym słońcu, a już na pewno nie bezpośrednio za szybą okienną. Warunkiem jest to, że są trochę oddalone od okna. Ogólnie rzecz biorąc, rośliny o kolorowych liściach potrzebują więcej światła niż rośliny zielone. Podlewaj tylko wtedy, gdy kula korzeniowa jest już całkiem sucha, często wystarczy raz w tygodniu. Woda o temperaturze pokojowej. Po godzinie spuść wodę, która nadal jest w garnku lub spodku. W okresie wzrostu i kwitnienia w miesiącach wiosenno-letnich należy podlewać częściej niż w okresie odpoczynku w miesiącach zimowych. Podczas wzrostu i kwitnienia rośliny potrzebują odżywienia. Świeża ziemia doniczkowa zawiera pożywienie przez pierwsze dwa miesiące. Następnie regularnie nawozić pokarmem dla roślin domowych. Możesz wybrać pokarm uniwersalny lub specjalny pokarm dla roślin zielonych i specjalny pokarm dla roślin kwitnących. Istnieją również wolno działające nawozy w formie tabletek.

Wymiary i waga (netto):
Waga:500 g
Wysokość:30,0 cm
Szerokość:25,0 cm
Głębokość / Grubość:20,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry