2020-10-25 22:53


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Peperomia prostrata don. 14cm

Nr produktu: 6468268
  • Stanowisko półcieniste, światło rozproszone
  • Podłoże podlewane oszczędnie, umiarkowanie
  • Błyszczące, lancetowate liście
Opis produktu
 
44,99
44,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6468268

Peperomia potrzebuje półcienistego stanowiska, z dala od bezpośredniego słońca, które może uszkadzać jej liście ponieważ płowieją, a pod wpływem ostrego słońca mogą ulec silnym poparzeniom. Podłoże do uprawy peperomii powinno być żyzne i przepuszczalne, może to być uniwersalne podłoże dla roślin. Roślinę należy podlewać umiarkowanie, niewielkimi dawkami wody, kolejny raz, gdy podłoże w doniczce nieco przeschnie. Peperomia nie znosi zalewania dlatego po każdym podlewaniu należy wylać nadmiar wody z podstawki, lubi jednak wysoką wilgotność powietrza, ale nie lubi zraszania, które może powodować plamy i zagniwanie jej silnie uwodnionych liści. Najlepiej roślinę postawić na podstawce wypełnionej kamykami i wodą tak, aby dno doniczki nie dotykało lustra wody. Szczególnie ważne jest to zimą, przy szczególnie suchym powietrzu. Peperomię zasila się niewielkimi dawkami nawozów dla roślin doniczkowych o ozdobnych liściach. Roślinę przesadza się, gdy korzenie wypełnią całą doniczkę. Zabieg ten przeprowadza się wiosną. Przesadzać należy ostrożnie, by nie uszkodzić delikatnych i kruchych liści.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry