2020-11-28 21:00


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Nertera wys. 15cm don. 8cm

Nr produktu: 5631205
  • Stanowisko półcieniste
Opis produktu
 
15,99
15,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 5631205

ertera płożąca najbardziej efektowny wygląd uzyskuje od sierpnia, gdy obficie zawiązują się kuliste, pomarańczowe jagody wielkości owoców grochu. Jagody utrzymują się na roślinie aż do zimy. Jej atrakcyjne owoce są trujące, ale charakteryzują niskim poziomem toksyczności. Jest to roślina dość trudna w uprawie. Dobrze rośnie na stanowiskach od jasnych do półcienistych. Nie lubi bezpośredniego działania promieni słonecznych, gdyż może łatwo ulec poparzeniu. W czasie sezonu wegetacyjnego dobrze rośnie w temp. pokojowej, jednak zimą należy przenieść ją do jasnego pomieszczenia o temp. 8-12C. Podłoże powinno być lekkie, przepuszczalne i stale lekko wilgotne. Nawet krótkotrwałe przesuszenie może doprowadzić do zamierania nertery płożącej. Roślina wymaga również zraszania (poza okresem kwitnienia) miękką wodą. Nawożenie warto stosować wiosną i latem raz w miesiącu. Dawki nawozów powinny być jednak rozcieńczone - i niewskazane są duże ilości azotu. Roślinę przesadza się latem (w sierpniu) w razie potrzeby. Można ją rozmnożyć przez podział kępy.

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry