2021-03-08 09:37


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Fatsja Spiders web wys. 40cm don. 19cm

Nr produktu: 6655880

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Pozostałe rośliny zielone

Opis produktu

Nr produktu: 6655880

Fatsja zaliczana jest do bardzo łatwych w uprawie roślin doniczkowych. Ma niewielkie wymagania świetlne. Może rosnąć nawet w głębokim cieniu. Najlepiej jednak czuje się w miejscu z dużą ilością rozproszonego światła. Fatsję należy chronić przez bezpośrednim słońcem, gdyż promienie słoneczne powodują oparzenia liści. Fatsja toleruje szeroki zakres temperatur od 10 do 25C. Jednak optymalna temperatura uprawy fatsji to 18-20C. Fatsja bardzo często cierpi z powodu przegrzania. Taka sytuacja najczęściej zdarza się zimą, gdy grzeją kaloryfery. Objawia się to zasychaniem i zwijaniem się końcówek liści fatsji. Żeby tego uniknąć, w okresie grzewczym konieczne jest zraszanie liści kilka razy w ciągu dnia i wietrzenie pomieszczenia, w którym uprawiana jest fatsja.

Wymiary i waga (netto):
Waga:2,00 kg
Wysokość:40,0 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry