2019-10-17 15:09


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Bluszcz pospolity (Hedera helix)

Nr produktu: 4372991
  • Małe wymagania
  • Dekoracyjne barwne liście
  • Domowe pnącze w donicy wiszącej
Opis produktu
 
42,99
42,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

tylko mniej niż 3 produkty dostępne

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 4372991

Cechy

Bluszcz pospolity (Hedera helix) jest popularnym domowym pnączem o atrakcyjnych żółto-zielonych liściach o długości od 4 do 10 cm. Należy do pnączy samoczepnych - wspina się po podporach, które napotka na swojej drodze. Roślina wymaga od jasnego do półcienistego stanowiska, ale nie bezpośrednio nasłonecznionego. Powinna zimować w temperaturze ok. 16°C.

Bluszcz pospolity można nawozić produktami przeznaczonymi do roślin zielonych. Bluszcz w okresie wzrostu potrzebuje stale wilgotnego podłoża. Zalecane jest umiarkowane podlewanie. Jeśli roślina zimuje w chłodzie, trzeba je ograniczyć. Ziemia w doniczce powinna lekko przeschnąć między podlewaniami. W warunkach domowych bluszcz osiąga wysokość do 50 cm. Wymagana jest odpowiednia podpora.

Bluszcz pospolity na zewnątrz zaleca się sadzić przede wszystkim od północnej strony murów i pni drzew. Jako roślina doniczkowa bluszcz posiada małe wymagania, a doskonale pełni funkcję dekoracyjną w pomieszczeniach, zarówno w mieszkaniach i domach prywatnych, jak i biurach, urzędach czy podobnych miejscach. Bluszcz hedera helix dostępny jest w OBI w wyjątkowo korzystnej cenie!

Dane produktu

Atrybuty produktu

miejsce:
półcieniste
właściwości wzrostu:
Wiszący
aktualna wysokość roślin:
10 - 50 cm

Wymiary i waga (netto):

Waga:
2,00 kg
Wysokość:
50,0 cm
Szerokość:
17,0 cm
Głębokość / Grubość:
17,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry