2020-09-24 20:02


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Brassica mix Wys. 15 cm don. 10,5 cm

Nr produktu: 6591770
  • Dekoracyjne liście
  • Łatwa uprawa
  • Stanowisko słoneczne
Opis produktu
 
8,99
8,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6591770

Brassica mix Wys. 15 cm don. 10,5 cm
Kapusta ozdobna należy do rodziny kapustowatych Brassicaceae. To jedyny gatunek kapusty uprawianej w celach dekoracyjnych. Roślina ma rozetowy pokrój i osiąga 30-40 cm wysokości. Jej największą ozdobą są liście, które nawet na jednym okazie mogą mieć różną barwę (różową, fioletową, białą). Kapusty ozdobne różnią się także kształtem i gładkością blaszki liściowej. Gatunek ten jest uprawiany jako roślina jednoroczna bądź dwuletnia. Kapusta ozdobna jest łatwa w uprawie. Najlepiej rośnie na stanowiskach słonecznych. Dobre naświetlenie powoduje intensywne wybarwianie liści. Optymalne podłoże powinno być przede wszystkim przepuszczalne i umiarkowanie wilgotne. Nasiona kapusty ozdobnej najlepiej wysiewać wczesną wiosną, do pojemników w pomieszczeniu lub na rozsadnik. Młodą rozsadę wysadza się na miejsce stałe od drugiej połowy maja. Odstępy między roślinami powinny wynosić nie mniej niż 30 cm. Kapustę ozdobną warto sporadycznie podlewać (w czasie suszy) i regularnie nawozić. Odmiany dwuletnie wymagają okrycia przed nadejściem zimy.

Wymiary i waga (netto):
Waga:700 g
Wysokość:15,0 cm
Szerokość:10,0 cm
Głębokość / Grubość:10,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry