2020-12-05 07:49


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Vriesea Carly czerw-żółta wys. 35cm don. 9cm

Nr produktu: 5766589
  • Stanowisko jasne, półcieniste, ciepłe
  • Podlewanie umiarkowane, zawsze od góry
  • Egzotyczne kwiaty, dekoracyjne liście
Opis produktu
 
25,99
25,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 5766589

Vriesea to atrakcyjna roślina doniczkowa o egzotycznych kwiatach i dekoracyjnych liściach. Tworzy rozetę, ze środka której wyrasta pęd kwiatostanowy, jaskrawo zabarwiony, składający się ze ściśle ułożonych przykwiatków. Liście są sztywne, ciemnozielone z brunatnymi poprzecznymi paskami i gładkimi brzegami. Roślina mateczna ginie po kwitnieniu, ale wcześniej tworzy kilka małych odrostów. Dobrze rośnie na stanowisku jasnym, półcienistym i ciepłym. Optymalna temperatura uprawy wynosi latem 20-25 st. C, a zimą 18-20 st. C. Dobrze postawić doniczkę z rośliną na podstawce wypełnionej kamykami lub wilgotnym torfem, a samą roślinę należy często zraszać. Roślinę należy podlewać umiarkowanie miękką (najlepiej przegotowaną), letnią wodą, zawsze od góry do środka rozety do poziomu 2-3 cm.

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry