Skrzydłokwiat (Spathiphyllum)
Nr produktu: 2745115Opis produktu
Nr produktu: 2745115
Skrzydłokwiat UltimoColors (Spathiphyllum)
Roślina domowa o ozdobnych liściach i oryginalnych kwiatach, która ma właściwości pozwalające na oczyszczanie powietrza z toksycznych substancji.
Efektowne liście i kwiaty
Skrzydłokwiat wyróżnia się długimi dekoracyjnymi liśćmi o lancetowatym kształcie i błyszczącej powierzchni. W okresie kwitnienia pojawiają się jasne kwiaty o kształcie przypominającym rozpostarty żagiel lub skrzydło ptaka - stąd nazwa rośliny. Kolba kwiatostanu składa się z drobnych, jasnych kwiatów. Kwiaty wydzielają subtelny zapach. Roślina może kwitnąć nawet cały rok jeśli będziesz ją odpowiednio pielęgnować.
Pielęgnacja Skrzydłokwiata
Roślina wymaga półcienistego i wilgotnego stanowiska. Należy chroniąc ją przed bezpośrednio padającymi promieniami słonecznymi, które mogą uszkodzić liście. Skrzydłokwiat potrzebuje obfitego podlewania i stale wilgotnego podłoża. Zimą powinieneś ograniczyć podlewanie.
Dane produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Kolor kwiatu: | Biały |
| Nazwa botaniczna: | Spathiphyllum |
| Preferowana temperatura (°C): | 20 °C |
| Zapach: | Bez zapachu |
| Lokalizacja: | Jasny bez bezpośredniego słońca |
| Średnica doniczki: | 13 cm |
| Jadalny: | Nie jadalne |
| Nawożenie: | Nawożenie roślin ozdobnych od kwietnia do września |
| Aktualna wysokość rośliny: | 50 - 70 cm |
| Zapotrzebowanie na wodę: | Normalny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 800 g |
| Wysokość: | 50,0 cm |
| Szerokość: | 15,6 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 15,6 cm |




